Stěhování a vyklízení bytů, domů Kladno, Slaný

Nabízíme kompletní stěhování bytů, firmy a kanceláří a to v městě Kladno a Slaný a okolí. Dále nabízíme kompletní vyklízecí práce a to vyklízení bytů a pozůstalostí. Dále nabízíme likvidace pozůstalostí a výkup cenných věcí. V případě cenových nabídek nás neváhejte kontaktovat.

Vyklízení bytů

Pokud budete potřebovat jen přepravu a přistavení dodávky, a to malému odvozu z obchodního domu. Tak jsme Vám k dispozici občas v ten samý den při objednání a občas až následující den. Zavolejte a zeptejte se nás na volný termín. Ceny Vám sdělíme klidně i po telefonu. Pokud se jedná o likvidace pozůstalostí, tak jsme připraveni všem zákazníkům na vyklízecí práce poskytnout patřičnou slevu dle druhu a charakteru dané zakázky. Spolupracujeme se starožitníky a truhlářskou dílnou.

Jsme Vám k dipozici každý den a to včetně víkendů.

Pokud tedy řešíte pozůstalost a máte k likvidaci nábytek, vybavení i elektrospotřebiče. Tak nabízíme také výkup těchto věcí. Vyklízení v bytech nabízíme vč. stěhovacích služeb z jakéhokoli patra v domě. Vyklízíme sklepy, půdy a jiné bytové a nebytové prostory. Stěhujeme i těžké zařízení jako velké lednice a chladničky a jiné vyřazené a nefunkční elektroodpady a odvoz sporáku.

Odvoz sporáku

Pokud se jedná o byt, dům po neplatičích a po nájemnících kteří moc neuklízeli a nedodržovali pořádek. Tak nabízíme také možnost odvoz a likvidace kontejnery. Kontejnery přistavujeme vždy ráno a odvážíme ve stejný den odpoledne. Pokud se jedná o dům v kterém by práce šli dobře a rychle, tak nabízíme přistavení i dvou kontejneru denně.

K odvozu malých věcí a zařízení používáme dodávkové vozy.

Pokud si přejete znát cenu za naše služby předem, tak nás neváhejte kontaktovat. Domluvíme se na prohlídce prostorů a nabídneme Vám naší alternativu a cenu.

Těšíme se případnou spolupráci.