Stěhování a vyklízení bytu Benešov

Jsme stěhovací firma která nabízí stěhování v městě Benešov a okolí, pokud tedy potřebujte stěhovací služby a odvoz popř. vyklízení bytů, tak jsme Vám k dispozici. Pokud budete potřebovat abychom vyjeli a přestěhovali Vás v týdnu, tak nás prosím kontaktujte alespoň pár dní předem. V případě práce o víkendu, volejte alespoň týden předem.

Vyklízíme jakékoli prostory

Cenové nabídky na stěhování a vyklízení jsou bezplatné.

Pokud budete potřebovat kombinace stěhování vyklízení bytů současně, tak zajistíme klidně dva až tři vozy a několik pracovníku na vyklízecí práce. Práce jdou tak rychleji a měli by jste ihned po starostech. Zajišťujeme svými vozy také odvoz a likvidace elektroodpadu a pozůstalostí, pokud řešíte drobný odvoz nábytku, sedačky, pračky tak nás stačí kontaktovat den předem a my přijedeme, naložíme a odvezeme Vaše odpady na skládky a sběrné dvory.

Pokud potřebujete vyklízení bytů po zesnulém a úmrtí, tak jsme připravení Vám poskytnout a nabídnout jedinečnou nabídku a to výkup a likvidace pozůstalostí. Pokud máte byt v kterém je plno věcí, nábytku a jiného vybavení a v dobrém stavu, tak Vám dáme patřičnou slevu za tohle zařízení. Vyklízení zajišťujeme také po neplatičích, nájemnících a vyklízíme také špinavé byty. Není nám žádná práce cizí.

Vyklízení bytů

Jsou lide kteří shromažďují hodně odpadku v bytech a v domech, nabízíme také přistavení kontejneru a odvoz a likvidaci. Odvážíme vše v pytlích a přepravkách v kterých je snadná manipulace. Vyklízení bytů a pozůstalostí není na jeden den práce a pokud by byla tak ve většině případech jde o malý byt v domě s výtahem popř. v domě a to v přízemí. Prohlídky prostorů jsou bezplatné, pokud se rozhodnete pro likvidaci, tak nás kontaktujte a domluvíme se nezávazné kalkulaci.

Těšíme se případnou spolupráci.