Levné vyklízecí práce pro občany i firmy Praha

Jsme menší vyklízecí firma která nabízí vyklízecí práce a to vyklízení bytů, vyklízení a likvidace pozůstalostí a sklepů a jiných nemovitostí. vyklidit umíme také pozemky a jiné bytové i nebytové prostory. Pokud potřebujete vše vyhodit, tak jsme připraveni nastoupit v co nejkratším možném termínu.

Vyklízení a stěhování, vyklízecí práce 7 dní v týdnu

Práce jsou možné i o víkendu.

Vyklízecí práce v letním období nabízíme v běžné pracovní době a to od pondělí do pátku od 8 – 20 hodin a v v případě zimního období od 9 – 17 hodin. Pokud tedy budete potřebovat vyklidit byt a bude tam toho mnoho, tak vyklízení trvá i do druhého dne.

Vyklízecí práce Praha a Střední Čechy

Objednávky přijímáme každý den a to v jakoukoli hodinu a následná realizace je možná kdykoli po dohodě.

Jsme Vám k dipozici 7 dní v týdnu a to bez příplatku.

Vyklízecí práce nabízíme převážně v městě Praha ale také je možno se domluvit na vyklízení v celém Středočeském kraji a to bez příplatků. V případě práce v dojezdem do 1 hod. neúčtujeme za dopravu tak je pro všechny zákazníky jedno jestli vyklízíme v Benešově v Kladně, v Berouně popř. jiném mstě v okolí Prahy.

Dopravu do vzdálenějších lokalit neúčtujeme.

Jsme parta lidí, kteří mají zkušenosti jak se stěhováním nábytku v kancelářských prostorech tak i stěhování a vyklízení sklepů a jiných objektů a to byty po neplatičích a zaneřáděné bytu po lidech kteří moc nebyli pořádko milovní.

Vyklízíme jakékoli objekty.

Vyklízecí práce

Máme k dispozici nejen vozy k stěhování a to dodávkové vozy a skříňové stěhovací vůz ale také kontejnery do kterých dáváme odpad ze zahrad a jiný odpad který by jste si sami nedali do vozu. Náš tým zvládne kontejner naplnit již za několik hodin. Pokud se jedná o vyklízení celého domu a to ve středočeském kraji, tak jsme ochotni přistavit i více vozu a práce budou rychle hotové a vy budete mít po starostech.

Domy vyklízíme jak kdy někdy to zvládneme za jediný den a Vy nemusíte na nic šáhnout a někdy vyklízecí práce trvají dva dny. Práce se většinou protáhnou jen kvůli vykládce vozu, která taky zabere nějaký ten čas. Pokud potřebuje v oblasti kde je špatně dostupný terén, tak nevadí při stěhování používáme rudlík a jinou manipulační techniku.

V případě zájmu o cenové nabídky na vyklízecí práce nás neváhejte kontaktovat jsme Vám k dipozici 7 dní v týdnu a to bez příplatku.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Vyklízecí práce všeho druhu a to vyklízení sklepů, půd a odvoz nepořádku.