Vyklízení bytů Mělník

Jsme stěhovací a vyklízecí firma, která nabízí služby v Mělníků. Pokud jste se rozhodli k vyklízení bytů Mělník, tak nás neváhejte kontaktovat. Nabídneme Vám nejlepší cenu v regionu.

Vyklízíme chaty, chalupy v okolí a domy.

Stěhujeme a odvážíme odpady a přepravujeme cokoli co budete potřebovat, ať už jde o pár kilometru a nebo delší trasy, tak km neúčtujeme. Dále nabízíme nejen vyklízení bytů po nájemnících ale také vyklízení pozůstalostí a to nejen v bytech ale také v domě, úklid zahrady od nepořádku a jiné nemovitostí a objekty.

Komplikuje Vám život nepořádek na zahradě čí v bytě? Pokud se jedná o černou skládku, tak ideální volba by byla přistavení velkoobjemového kontejneru a veškerý odpad naložíme do přistavených kontejneru.

Vyklízíme nejen byty ale také chaty, domy, sklady, nemovitostí a jiné objekty.

Pokud se jedná o vyklízení bytů a domů, tak převážně práce jsou na delší dobu a kontejnery nemůžou stát dlouho na chodníku popř. na jiném místě blíže u domu. Odpady odvážíme nejen na sběrné dvory ale také na skládky, pokud tedy řešíte pozůstalost případně jiný případ kde je potřeba lehce uklidit, tak přistavíme naše stěhovací vozy a vše naložíme a vystěhujeme z jakéhokoli patra.

Odvážíme také menší odpady a to lednice, pračky, sedací soupravy a to nejen v městě Mělník ale také v okolí Kralupy nad Vltavou. Pokud se jedná o vyklízení objektů či pozůstalost a nacházejí se tam cennější věci a zařízení jako např. nábytek, železo, kovy a jiné cennější věci popř. sběrné suroviny, tak jsme ochotni Vám tento odpad a věci na vyhození, odečíst s ceny za vyklízení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme Vám k dispozici denně a to vč. víkendů a svátku.

Zeptejte se nás na cenu vyklízení a odvoz.