Vyklízení bytů Beroun

Nabízíme kompletní vyklízení domů, chaty, bytů a to v městě Beroun a v okolí. Jsme Vám k dispozici a to pro firmy i občany v lokalitách Praha – západ, Karlštejn, Vráž, Králův Dvůr. Vyklízecí práce od pondělí do neděle, a o víkendu si za práci neúčtujeme příplatek.

Pro zjištění ceny volejte kdykoli a domluvte si s námi nezávaznou prohlídku objektů. Vyklízíme nejen domy ale také uklízíme pozemky a jiné objekty v kterých se nachází nepořádek. Nevadí nám úklid pozemku a domu ve svahu ani nošení odpadu úzkou uličkou. Pro objednání práce nám volejte a k Vašemu domu přijedeme na prohlídku následující den. Navrhneme Vám cenu za kompletní likvidací všech odpadu a včetně následného odvozu.

Máte málo věcí k likvidaci, stačí nám zavolat. Popsat situaci a cenu budete znát i po telefonu.

V případě plného domu, kůlny máme pro všechny zákazníky připravené výborné ceny, nemusíte tak samy řešit co se kam odveze a kdo to vystěhuje a naloží. O vše se postaráme a to bez Vašeho stresu. Pokud je pár věcí v přízemí domu, tak přijedeme parta třech lidí a na počkaní vše vystěhujeme z domu rovnou do přistaveného vozu na odpad. Odpady odvážíme velkou dodávkou, ale také kontejnery.

Ta je vhodná pro objemný odpad, kdy jen pár věcí zabere hromadu místa. Většinou jde o sedačky, křesla a jiné poměrně lehké vybavení domů.

V případě větších úklidu a stěhování nejen přízemí ale celých domu, Vám nabídneme cenu za kompletní vyklízecí práce. Takové vyklízení může trvat i několik dní, určitě aspoň dva dny minimálně. Stačí nám říct co potřebujte a nechat klíče. Následující den přijedeme a bez Vaši přítomnosti celý dům, sklad, kůlnu, pozemky a ostatní objekty vystěhujeme a odvezeme.

Nemusíte tak ztrácet čas, hlídáním vyklízecí firmy. O vše se postaráme.

Cenové nabídky jsou bezplatné, v případě zájmu nás kontaktujte.