Vyklízení bytů, domů, sklepů Praha a Stř. kraj

Jak dlouho trvá vyklízení bytů, sklepů, půd a odvoz Praha a Stř. kraj (bez příplatku). Občas práce zaberou dvě až tři hodiny, jindy trvá vyklízení bytů i třeba dva dny. Větší nemovitost se vyklízí zhruba dva dny. Byt v paneláku je prázdný během jednoho dne.

Vyklízení a stěhování bytů

Vyklízecí práce jsou nepředvídatelné záleží na mnoha faktorech. Záleží dle velikosti domů a dle druhu odpadu, kolik pracovníku bude v den likvidace pracovat. Podle toho se určí jak dlouho budou práce trvat. Přesto ale můžeme říct že u nás vyklízením bytů nezabere déle než dva dny. a to i v případě že jde byt v domě bez výtahu. Mnoho zákazníku si myslí že vyklízecí služby, jsou za chvíli. Než se vše snese dolů k domu do přistaveného kontejneru a nebo dodávky, tak uběhne půl dne.

Zajišťujeme vyklízecí práce a likvidace po stěhování

Dále je potřeba ihned po naplnění kontejneru, volat další kontejner pokud je tedy potřeba a ten obvykle přistavujeme ne odpoledne ale následující den ráno. Můžeme také odpad z bytu naložit do dodávky ale ta je potřeba vyložit, vykládka ve většině případu je na sběrném dvoře, kde se musí vše třídit a otvírací doby jsou v létě do šesti do večera a v zimě do pěti. Délka práce se liší také dle lokality. Je rozdíl vyklízet byt v paneláku blízko sběrného dvora, a nebo někde na venkově kde široko daleko nic není. Musí se odpady vozit daleko.

Vyklízení bytů a odvoz

I v oblastí likvidace pozůstalostí existuje malé rozmezí času. Pokud zákazník trvá na odkoupení starožitného nábytku, tak se vše musí zabalit a přestěhovat v celku. Tento nábytek většinou také zabere úložný prostor vozu. Pro tento případ přistavujeme rovnou dva stěhovací vozy. Jeden na vyhození na skládku a druhy na přestěhování většího nábytku.