Vyklízení bytů Příbram

Máte starý dům a nebo byt po pozůstalém? A potřebujte kompletní vystěhování bytů a domů Příbram a okolí. Nabízíme kompletní odvoz všeho, a to pomocí nákladních vozů, dodávek a kontejnerů. Pokud máte staré vybavení, tak nabízíme také službu výkup.

Nezapomínejte však na zahrady, nabízíme také úklid zahrad a menší práce a údržbu kolem domů. Jsme menší vyklízecí firma, která poskytuje nabízené služby již přes 10 let. Snažíme se všem zákazníkům vyhovět a to s nabídkou našich služeb také o víkendů. Pokud potřebujte být u vystěhování domů, tak to zvládneme také o víkendu. Práce v týdnu jsou pro nás jednoduché, stačí se s námi domluvit na termínu realizace, a vše se postaráme.

Pracujeme v týmu až pěti pracovníku.

Jsme Vám k dispozici na prohlídky prakticky ze dne na den, nemusíte tak odkládat vystěhování nemovitostí na další měsíc. Jsme k dispozici prakticky do týdne od objednání. Vyklízíme také místa jako jsou sklepy, půdy a jiné prostory. Vystěhujeme nejen byty a domy ale také chaty, chalupy a objekty bytové a nebytové. Jsou- li velmi špinavé a zaneřáděné objekty od neplatičů, tak nevadí poradíme si s jakýmkoli nepořádkem.

Na vyklízecí práce, jsme tady My.

Naše vyklízecí firma, pracuje nejen v městě Příbram ale také v okolí a to v Dobříš, Mnišek pod Brdy a okolí. Dále zajišťujeme kompletní odvoz odpadu, odvoz nábytku a jiných vybavení nemovitostí. Pokud tedy potřebujete jen odvozit, tak nevadí přistavíme kontejner. Pokud potřebujte je drobné stěhování, tak máme k dispozici dodávkové vozy. Jsme Vám k dispozici každý den.

Těšíme se na případnou spolupráci.