Levné stěhování a vyklízení Praha

Jsme menší stěhovací a vyklízecí firma která nabízí služby pro občany. Převážně se zaměřujeme na stěhování bytů a odvoz. Odvážíme elektroodpady a jednotlivé kusy jako sedací soupravy a lednice. Také nabízíme levné služby pro firmy, stěhujeme nejen kanceláře ale také byty.

Stěhování bytů

Jsme firma která působí na Českém trhu od roku 2005 a to za účelem stěhovacích služeb. Autodopravy po celé ČR a stěhování bytů i přes celou ČR. Vyklízení a likvidace pozůstalostí a bytů nabízíme převážně v městě Praha a celých Středních Čechách. Odvoz zajišťujeme jak menšími dodávkovými vozidly tak i větším stěhovacím vozem a odvážíme tyto odpady z bytů na sběrné dvory a na skládky které jsou k tomu určené.

Stěhujeme také během víkendů

Pokud budete potřebovat vyklízení po neplatičích a v bytě a domě bude mnoho odpadku. Přistavujeme také kontejnery na odpad. Kontejnery jsou kapacitně od 10 m3 a abychom ušetřili všem zákazníkům peníze za vyklízecí práce tak odpady třídíme a recyklujeme. Zvlášť odvážíme dřevěné odpady a zvlášť velkoobjemový odpad. Pokud se jedná o kovové odpady tak ty odvážíme do sběrny surovin. Snažíme se tak zákazníkům ušetřit peníze.

Levné stěhování a likvidace

Pokud potřebujete vyklízení bytů a likvidaci pozůstalostí? Tak Vám můžeme nabídnout na naše služby patřičnou slevu dle charakteru zakázky. Pokud by se jednalo o vyklízení pozůstalostí kde převahuje starožitný nábytek a jiné dekorativní věci, jako sklo, porcelán, obrazy. Tak jsme ochotní přistoupit na vyklízení takz. zdarma.

Vyklízení a stěhování bytů

Pokud se jedná o likvidace celé pozůstalostí s výkupem. Tak nás kontaktujte a domluvíme se na prohlídce prostorů a nabídneme Vám tu nejlepší cenu na trhu. Pokud potřebujete jen odvoz a stěhovací služby, tak nás stačí kontaktovat a po telefonu Vám zdělíme jak cenu tak i termín. Termíny na stěhovací služby a vyklízení bytů, máme volné ve většině případech do týdne v některých případech je možno drobný odvoz nábytku a elektroodpadu zvolit na následující den.

Vše záleží na vzájemné dohodě.

Jsme Vám k dispozici i o víkendu, v případě objednání našich služeb na víkend nás prosím kontaktujte v dostatečném předstihu. Někdy se stane že máme víkendy obsazené již na několik týdnu dopředu.

Nezávazné prohlídky jsou bezplatné.