Vyklízení bytů Praha , výkup

Vyklízení bytů Praha a v celém Středočeském kraji.

Nabízíme kompletní vyklízecí práce Praha a okolí. Pokud jsou nutné vyklízení bytů po zesnulém, tak i po vyklízení bytů po nájemnících a likvidace nábytku a zařízení bytu, o vše se postaráme. Pokud zákazník potřebuje větší vyklízecí práce nabídneme přistavení i dvou vozu a velkoobjemového kontejneru.

Vyklízení a likvidace pozůstalostí

Naše služby nabízíme nejen pro občany ale také vyklízíme kanceláře pro firmy, vyklízíme byty, pozůstalostí, sklepy, chaty, půdy i celé nemovitosti a jiné objekty.

V některých případech je možno výkup nábytku

výkup a likvidace pozůstalostí

Výkup cenných věcí zajišťujeme přes našeho stálého partnera. Pokud si nebudete přát abychom s Vašima věci z vyklízení bytu obchodovali, tak vše jednoduše naložíme do předem přistavených vozu a odvezeme na skládky.

Je to jen naše nabídku jak Vám ušetřit peníze za vyklízení a to služba výkup

Vyklízení bytů Praha

Vyklízení bytů Praha a Střední Čechy je možno domluvit na jakýkoliv den nejen v týdnu ale také o víkendu. Cennější věci náš partner vykoupí a ostatní věci se vyhodí. Spoustu nabízených věcí se blíží spíše k likvidaci a odvozem na sběrný dvůr, tak nemusíte mít obavu že se s Vašimi věci bude obchodovat.

Výkup nábytku a další

K výkupu jsou možné tyto druhy věcí

  • Obrazy a porcelán nemusí být starožitný
  • Různé knihy a knihovny, i sbírky
  • Retro nábytek a starožitný nábytek
  • Lustry skleněné a mosazné
  • Elektronika pračky, lednice, trouby a sporáky
  • Kuchyně, koberce perské a stolní a podlaho lampy

Dále nabízíme výkup chromového nábytku který je v tuto chvíli je žádaný. Chromový nábytek je z počátku devadesátých let, bylo ho vyrobeno málo a tuto chvíli je nedostatkové zboží na našem trhu. Tak si drží svojí cenu.

Dále nabízíme výkup křesla, sedací soupravy a skříně ale ne ty sektorové s dýhovaný ale ty řezbované starožitné. Každopádně pokud si nevíte rady co a jak, tak nás neváhejte kontaktovat.

Cenové nabídky na vyklízení bytů jsou bezplatné. Nábytek je možno odvézt v nejméně v počtu třech kusu. Naše vozy jsou kapacitně veliké od 10 do 30 m3. Vždy záleží na možnosti zapakování co nejblíže u domu a na vzdáleností. Jsme ochotní nabídnout všem zákazníkům i přepravu a autodopravu i o víkendu.

Odvoz a likvidace

O víkendu je možno využít jen vozy do 3.5 tun, které také slouží k odvozu na sběrný dvůr.

Odvoz a likvidace staré kuchyně a spotřebiče

Pro delší trasy a vyklízení mimo Prahu a pro cesty po dálnici, máme k použití vozy s celkovou hmotností 12 a 18 tun. Tyto vozy uvezou kolem 5 tun nákladu.

V případě zájmu o vyklízení a stěhování nás neváhejte kontaktovat.