Stěhovací služby Praha

Stěhovací služby Praha a Středočeský kraj – O nás

Jsme menší stěhovací a vyklízecí firma, která má v osobním vlastnictví tři dodávky o objemu 10 m3 dále skříňové vozy s hydraulickým čelem o objemu 20 m3, na větší a vzdálenější trasy používáme velké nákladní auto o objemu 30 m2 také s hydraulickým čelem.

Aktuálně máme tři zaměstnance na HPP a další externí spolupracovníky, stěhovací služby je možno objednat od pondělí do pátku od 7 hod. od rána ale také v odpoledních časech a to např. od 17 h. , stěhovací služby nabízíme i o víkendu a v celém Středočeském kraji ( bez příplatku ).

Jsme menší stěhovací a vyklízecí firma, nemusíte mít paniku z vlastního stěhování bytů.

Pokud se necítíte na to že si sami zařízení bytu naložíte a přepravíte na novou adresu, tak to pak jsme tady pro Vás. Nabízíme stěhovací služby nejen v týdnu ale také o víkendu a to bez příplatku.

Pokud budete potřebovat krabice na stěhování a jiné ochranné pomůcky jako např. folie, pásky a deky. Tak jsme ochotní před vystěhováním tyto věci zapůjčit. Účtujeme dopravu a zálohu na krabice a jiné materiály. Záloha je vratná z ceny za stěhování.

Potřebujete krabice na delší dobu, tak nevadí. Půjčujeme krabice na jakoukoli dobu, záloha je vrátná ihned po odvozu. Nemusíte tak shánět balící a obalové a přepravní materiály všude možně a zbytečně se stresovat.

Vše Vám profesionálně přivezeme a odvezeme. Záleží dle dohody.