Stěhování bytů Praha, Kladno, Benešov a odvoz

Stěhování a autodoprava po celé ČR

Stěhovací služby nabízíme nejen pro občany ale také pro firmy, stěhujeme byty, kanceláře, prodejny, archívy, sklady, celé nemovitosti a jiné objekty. Pokud jste našim zákazníkem již z dřívějška, tak nabízíme na stěhování bytů zákaznické slevy.

Vyklízení bytů a odvoz

Mnoho zákazníku, jsme stěhovali za naši dobu již několikrát a to nejen v Praze. Autodopravu máme bezplatnou, pokud se stěhujete mimo kraj a město platíte jen strávený čas pracovníku v autě. Pokud jsou nutné vyklízecí práce a likvidace nábytku a zařízení bytu, tak o vše se postaráme. Pokud zákazník potřebuje stěhování nabídneme balení zařízení a přistavíme nejvhodnější vůz pro zaparkování vozu co nejblíže ke vchodu.

Přistavení dvou vozu na stěhování a vyklízení bytů.

Naše služby nabízíme v celém Středočeském kraji. Jeden vůz se nakládá nábytkem a zařízením k likvidaci a druhý vůz se nakládá pro přepravu na jinou adresu, kde také následuje vyložení. Pokud máte v práci volno, tak raději počítejte že vyklízení a stěhování Praha, může někdy zabrat i dva dny. Více zde jak dlouho trvá stěhování a vyklízení. Pro oba případy se snažíme vyhovět všem zákazníkům a vše zkombinovat do jednoho dne, pro nás i pro Vás věříme že tahle varianta je ideální možností.

Odvážíme i jednotlivé kusy nábytek

Pro získání bezplatné prohlídky a cenové nabídky nás kontaktujte.