Odvoz nábytku, spotřebiče a odpadu z bytů Praha

Jsme menší stěhovací a vyklízecí firma která nabízí odvoz a likvidace pračky, lednice a jiných elektroodpadu. Dále nabízíme odvoz sedací soupravy z obchodních domu, odvoz starého nábytku a jiného vybavení z bytů a to v městě Praha a v celém Středočeském kraji.

Likvidace pozůstalostí a odvoz

Pokud potřebujte odvoz z obchodního domu z Ikea a současně odvoz starého nábytku. Tak Vám nabízíme naše služby s nástupem do druhého dne. V případě drobného odvozu je možno přistavení dodávky s řidičem již o několik hodin od objednání. Celoročně máme k dispozici 3 dodávkové vozy o objemu 10 – 13 m3 a dva stěhovací vozy o objemu 15 a 30 m3. Vozy uvezou od 1 tuny až po 6 tun nákladu. Stačí zavolat popsat situaci a my přistavíme nejvhodnější vůz k zajištění jakéhokoli odvozu.

Pro odvoz přistavíme vůz do jedné hodiny od objednání

Odvoz je možno dohodnou také velkokapacitním stěhovacím vozem. Které používáme převážně k stěhování bytů a jiných prostorů, stěhujeme byty, kanceláře a jiné nemovitosti. Práce je možno domluvit i na víkend. Za práce o víkendu neúčtujeme žádný příplatek. Stačí se s námi domluvit na volném víkendu, a před zakázkou se za Vámi zastavíme a projednáme cenu.

Odvoz na sběrný dvůr

V případě odvozu na sběrný dvůr je možno přistavit maximálně dodávkový vůz, a to o celkové hmotnosti do 3.5 tun do kterého se vejde až 10 m3 a 1,3 tuny nákladu. Dodávka je dlouhá 3,5 metru v úložném prostorů a 1,8 m vysoká. Odvoze bez problému sedací nábytek, kuchyně, skříně a jiné věci z bytu.

Odvoz starého nábytku

Pokud potřebujete velký vůz, tak nemusíte vybíhat a zařizovat povolení k vjezdu. Naše vozy jsou opatřeny povolením k vjezdu do zón v kterých je max. možný vjezd pro vozy do 3,5 tun. V případě zájmu o jakýkoli odvoz nás neváhejte kontaktovat. Jsme Vám k dipozici každý den na našich telefonních číslech popř. využijte náš kontaktní formulář. Na dotazy odpovíme do druhého dne.

Těšíme se na případnou spolupráci.